O firme

TL SYSTEM, s.r.o., je odborníkom v technológiách s materiálmi na lepenie, tmelenie a tesnenie na našich cieľových trhoch – priemysle a stavebníctve.

Dodávkami systémových riešení, progresívnych materiálov a odborným rozsiahlym poradenstvom zvyšujeme kvalitu výrobkov našich obchodných partnerov a optimalizujeme zároveň ich náklady.

To všetko samozrejme s ohľadom na životné prostredie, ktoré je pre nás veľmi dôležité. Preto všetky výrobky, ktoré dodávame, spĺňajú všetky stále sa zvyšujúce ekologické nároky a požiadavky.

Na našej stránke si môžete pozrieť portfólio našich výrobkov. Veríme, že naša ponuka Vás zaujme. Našou prioritou je spokojný zákazník, ktorými sú veľké stavebné a priemyselné spoločnosti, ale aj živnostníci a drobní stavebníci.

V rámci služieb našim zákazníkom poskytujeme kvalifikovaný servis, technickú a obchodnú podporu, rýchle dodacie lehoty a flexibilné reagovanie na potreby partnerov. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa s ním nájsť tie najlepšie riešenia ako technického, tak i obchodného charakteru.